• YARIM ALTIN
  8.182,00
  % 0,49
 • AMERIKAN DOLARI
  32,9741
  % 0,37
 • € EURO
  35,7316
  % 0,45
 • £ POUND
  42,2515
  % 0,36
 • ¥ YUAN
  4,5256
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3749
  % -1,38
 • BITCOIN/TL
  1952471,718
  % 3,65
 • BIST 100
  %

Ziraat Bankası Mobil Şube Parola Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Mobil Şube Parola Nasıl Alınır?

Ziraat mobil bankacılık uygulaması şifresi almak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

 • Ziraat Bankası mobil şube parola almak için öncelikle Ziraat Bankası internet sayfasına giriş yapın.
 • Daha sonra açılan ekran üzerinde yer alan “hemen başvur” seçeneğine tıklayarak yeni online müşteri kaydı sekmesine geçin.
 • T.C. kimlik numarası, Ziraat Bankasında kayıtlı olan cep telefon numarası ve ekranda yer alan güvenli kodunu ilgili yerlere yazarak istenen bilgileri tamamlayın.
 • “Devam” seçeneğine tıklayarak cep telefonunuza gelen mesajdaki şifreyi ilgili alana girin.
 • Daha sonra açılan sayfa üzerinde banka kartı bilgileriniz ve şifrenizi oluşturarak Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi aldıktan sonra Ziraat sisteminde bulunan cep telefon numaranıza bir mesaj gelir. Mesajdaki şifre ile beraber istenen bilgileri de girdikten sonra Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre oluşturma işlemini tamamlamış olursunuz. Eğer ki internet bankacılığı şifresi sizlere ulaşmaz ise müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek şifre oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresini Unutunca Ne Yapılmalıdır?

ziraat bankasi otomatik odeme talimati

Ziraat internet bankacılığı şifresini unuttuysanız şifre alabilmek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için internet şubeleri oldukça popülerleşen uygulamalardır. Fakat şifre unutma durumlarında Ziraat Bankası, müşterilerine oldukça kolay imkanlar sunarak tekrar şifre oluşturmalarını sağlamaktadır. Bu tarz durumlarda yeni şifre talebinde bulunulabilir. Eğer ki bankanın kurumsal müşterisi iseniz 0 850 220 00 00 ya da 444 00 00 numaraları üzerinden Ziraat Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, yeni internet bankacılığı şifresi oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın bireysel müşterisi iseniz tekrardan şifre alma işlemlerinizi internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası internet bankacılığında yeni şifre alabilmek için şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • İlk olarak Ziraat Bankası internet adresine giriş yapın.
 • Ardından “İnternet Şubesi” kısmına tıklayın.
 • Bankanın bireysel ya da kurumsal müşterisi olmanız bağlı olarak “bireysel giriş” ya da “kurumsal giriş” seçeneklerini seçin.
 • Açılan ekran üzerinde yer alan “şifremi unuttum” kısmına tıklayın.
 • Tüm bu adımlardan sonra açılan sayfa üzerinde sizden istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun.
 • Son olarak güvenli bir şifre oluşturarak Ziraat Bankası mobil şube parola işlemini tamamlayın.

Aynı zamanda Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma ya da yeni şifre oluşturma işlemlerini sizlere en yakın Ziraat Bankası şubesine bizzat müracaat ederek de gerçekleştirebilirsiniz. Şube üzerinde yaptığınız başvurular sırasında sizlere verilen müşteri numarası ile internet bankacılığı sistemine giriş yapabilir ve bankacılık işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılmaktadır?

Ziraat internet bankacılığı açmak, Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresi almak için adımlara sahiptir. İnternet bankacılığının kolaylığından faydalanmak isterseniz kart bilgileriniz ile işlemler gerçekleştirip telefon ya da bilgisayarınız üzerinde internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Bu sayede tüm teknolojik cihazlarınızdan bankacılık işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kart işlemleri, havale / EFT yöntemleri ile para transferleri ve daha pek çok bankacılık işlemi için Ziraat bankası internet sitesi aracılığı ile internet bankacılığı hesabı açabilirsiniz.

Ziraat Mobil Uygulamasına Nasıl Giriş yapılmaktadır?

Ziraat Bankası mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmak, mobil uygulama için şifre aldıktan sonra kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şu adımları uygulayarak Ziraat mobil bankacılık uygulaması kullanıcısı olabilirsiniz:

 • Ziraat Mobil’i kullanabilmek için öncelikle uygulamanın giriş sayfasına gidin.
 • Daha sonra sayfa üzerinde T.C. kimlik numarası ya da banka tarafından sizlere verilen müşteri numaranızı girin.
 • Şifrenizi girdikten sonra giriş seçeneğine basın.
 • Ziraat Bankası tarafından sizlere SMS onayı gönderilerek bir kod girmeniz istenir. Bu kod, kart güvenliğini sağlamak için istenmektedir.
 • Kodu girerek sisteme kolay bir şekilde giriş yapmış olursunuz.

Ayrıca Halkbank Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir? adlı yazımıza göz atın!

Ziraat Bankası Bankkart Şifresi Nasıl Alınmaktadır?

ziraat bankasi kredi

Ziraat Bankkart şifresi, Ziraat Bankası tarafından tarafınıza iletilmiş olan zarfın içerisinde bulunan şifredir. Bu şifre, geçici bir şifredir. Bu şifreyi kullanıp kartınızı aktifleştirmeniz gerekmektedir. Ziraat kartınızı ATM’ye taktıktan sonra sizlere verilen şifrenizi girmeniz istenecektir. Ardından ise yeni şifrenizi oluşturacaksınız. Yeni şifrenizi 2 kere doğru bir şekilde girdikten sonra, artık bu tuşladığınız şifre yeni şifreniz olmuş olacaktır. Ancak eğer ki Ziraat Bankkart’ı yenilediyseniz, kart şifresi için mobil bankacılık uygulamasını kullanmak söz konusudur.

Bunun için ilk olarak mobil bankacılık uygulamasına giriş yapın. Daha sonra sol kısımdaki “kart ayarları” seçeneği üzerinden “kart şifresi” bölümüne geçerek şifrenizi tuşlayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bu şifreyi ise hem mobil bankacılık uygulaması üzerinden hem de internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Onay Nasıl Kullanılmaktadır?

Ziraat onay kullanımı, mobil bankacılık uygulaması kullanıldığında oldukça önemlidir. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğinizde, banka kimlik doğrulama işlemi için Ziraat Onay uygulamasını kullanarak onay vermenizi bekler. Tüm bankacılık işlemleri için kişinin onayını almak, teyit cümleleri ile değil de Ziraat Onay uygulaması ile sağlanır. Bu sistemde “onayla” tuşuna tıklayarak bankacılık işlemlerinizi onaylayabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat Onay için ayrıca bir Ziraat Bankası mobil şube parola almanız gerek yoktur. Ziraat Onay sistemi, mobil bankacılık uygulamasında açıldıktan sonra alt kısımda bir tik işareti şeklinde gözükür. Onaylamamanız halinde ise banka, işlemi gerçekleştirmez.