• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Garanti Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

Garanti Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak isteyen kullanıcıların 1, 3, 3, 5 numaralarını tuşlaması gerekir. Garanti BBVA müşterileri için belirlenen bu kısa numaralar ile sesli yanıt sisteminin ardından müşteri temsilcisi ile görüşmek mümkün bir hale gelecektir. Garanti BBVA müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen ancak hızlı bağlantı yapmak isteyen kullanıcıların 1, 3, 3 ve 5’i tercih etmesi gerekir. 0 850 222 03 33 numaralı telefon aradığında Garanti müşteri temsilcisine direkt bağlanma kısa yolu için 1, 3, 3, 5’in tuşlanması gerekir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 03 33 olarak belirlendi. Kullanıcıların müşteri hizmetlerine bağlanarak temsilcileri ile görüşmek için kullanmaları gereken numara 0 850 222 03 33’tür. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanan kullanıcıların 1 – 3 – 3 – 5 numaralı kısa yol tuşlarına basılması gerekir. Ardından direkt bağlanma gerçekleşir.

Garanti BBVA Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Garanti BBVA çağrı merkezi numarası 444 0 333’tür. Bankanın çağrı merkezini yurt dışından arayacak olanlar +90 212 444 03 33 numaralı telefondan iletişime geçmelidir. Yurt dışından arama yapıldığında ülke kodunun ve ardından alan kodunun kullanılması gerekir. Aynı zamanda yine yurt dışındaki Garanti BBVA müşterileri çağrı merkezi ile iletişime geçmek için +90 444 03 33 numaralı telefonu da alan kodu olmadan arayabilirler. Yurt içindeki Garanti BBVA müşterileri herhangi bir alan veya ülke kodu girmeden doğrudan 444 03 33 numaralı telefonu arayabilirler.

Denizbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısını inceleyebilirsiniz.

Garanti Müşteri Hizmetlerinden Yapılan İşlemler Nedir?

garanti musteri hizmetlerinde yapilan islemeler

Garanti müşteri hizmetlerindeki işlemler banka şubesinden yapılabilen işlemlerdir. Ayrıca internet bankacılığı, ATM ve mobil bankacılık üzerinden yapılan birçok işleme daha müşteri hizmetlerinde yer verilir. Korona virüs pandemisi önlemleri kapsamında müşteri hizmetlerine ek özellikler de getirilmiştir. Daha önce internet bankacılığında yapılamayan işlemlerden birçoğu artık müşteri iletişim merkezi aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Garanti İnternet Bankacılığından Yapılan İşlemler Nedir?

Garanti internet bankacılığı 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren bir yapıdır. İnternet bankacılığı telefondan kullanabileceği gibi bir bilgisayar aracılığı ile de kullanılabilir. Garanti internet bankacılığı için sağlıklı bir internet bağlantısı gerekir. Sisteme giriş yaptıktan sonra tüm banka işlemleri internet bankacılığından yapılabilir. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşerek yapılabilecek işlemler için şubeye gidilmesi gerekir. Ancak kalan işlemler online bankacılık aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Garanti Mobil Bankacılıktan Hangi İşlemler Yapılır?

Garanti Bankası mobil bankacılık uygulaması internet bankacılığı ile aynı altyapıya sahiptir. İnternet bankacılığı ile yapılan tüm işlemler Garanti Bankası mobil bankacılık uygulaması ile de yapılabilir. Garanti Bankası mobil bankacılık uygulaması ile tüm işlemlerin yapılmasına izin verir. Para transferi, hesap işlemleri, borç erteleme ve birçok işlem daha Garanti mobil uygulama aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Hızlı işlem özelliği ve akıllı hafıza ile tekrar eden işlemlere kolay erişim sağlar.

Garanti ATM’den Hangi İşlemler Yapılır?

Garanti BBVA ATM’den fatura ödeme, para gönderme, para çekme, borç ödeme gibi işlemler yapılabilir. Garanti BBVA’nın ATM’leri aracılığı ile aynı zamanda kredi kartı ve banka kartı şifre işlemleri de yapılabilir. ATM’lerden yapılacak işlemler daha kısıtlıdır ancak QR kod ile işlem yapma olanağı bulunur. ATM’lerden işlem yapmak isteyen kullanıcılar yanlarında kredi veya banka kartları yok ise farklı giriş seçeneklerini değerlendirebilirler. Hem Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarını kullanarak veya müşteri numaralarını hem de QR kod ile işlem yapma ayrıcalığından yararlanırlar. Garanti müşteri temsilcisine direkt bağlanma kısa yolu için 0 850 222 03 33 numaralı müşteri iletişim merkezinin kullanılması gerekir.  

Garanti Şubeden Hangi İşlemler Yapılır?

Garanti Bankası şube özellikleri tüm bankacılık işlemlerini kapsar. Online bankacılılık ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılabilen tüm işlemler aynı zamanda banka şubesinden de yapılabilir. Ancak bazı durumlarda (şifre yenileme, şifre alma, borç erteleme gibi) banka şubesi yerine telefon bankacılığının tercih edilmesi gerekir. Garanti BBVA şubeleri özellikle temel işlemler için korona virüsü kapsamında alınan önlemler gereğince, müşterilerin telefon bankacılığını kullanmasını önerir.

Garanti Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Saatleri Nedir?

Garanti BBVA müşteri hizmetlerinin saatleri bulunmamakta olup banka sürekli hizmet verir. Bankanın müşteri iletişim kanalları arasında yer alan müşteri hizmetleri kesintisiz hizmet veren platformlardandır. Haftanın 7 günü boyunca mesai saati kavramı olmadan hizmet olanağı sunulur. 24 saat boyuncu kesintisiz ve devamlı hizmet veren müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi ile çalışır. Ancak hızlı bağlanma özelliği ile müşteri temsilcisi ile saat kaç olur ise olsun görüşmek mümkündür. Garanti BBVA müşteri hizmetleri 7/24 hizmet verir.

Garanti Özel Günlerde Hizmet Verir Mi?

Garanti Bankası müşteri hizmetleri özel günlerde hizmet vermeye devam eder. 0 850 222 03 33 numaralı telefondan veya +90 444 03 33 numaralı telefon üzerinden müşteri iletişim merkezine ulaşılabilir. Müşteri iletişim merkezi resmi tatillerde, milli ve dini bayramlarda ve özel günlerde çalışmaya kesintisiz olarak devam eder.

Akbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma nasıl yapılır? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Garanti Şube Çalışma Saatleri Nedir?

Garanti Bankası şubenin açılış saati 09.00’tur. Hafta içi beş gün boyunca 09.00 itibari ile şube hizmet vermeye başlar ve 17.00’ye kadar işlem alır. Mesai bitiminin ardından yapılacak işlemler için:

 • İnternet bankacılığı
 • ATM
 • Çağrı merkezi
 • Müşteri iletişim merkezi
 • Mobil bankacılık

Tercih edilebilir. Yukarıda belirtilen bankacılık kanalları 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren platformladır.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Hızlı Bağlanma Numaraları Nedir?

Garanti müşteri temsilcisine hızlı bağlanma için belirlenen kısa yollar şunlardır:

 • 0 850 222 03 33 numaralı müşteri iletişim merkezini aramak
 • Giriş konuşmasının ardından sesli komuta bağlanmak
 • Sesli komutun yönlendirmelerini dinledikten sonra 1’i tuşlamak
 • 1’i tuşladıktan sonra yeni komut menüsünden 3’ü tuşlamak
 • Son olarak ise 5’i tuşlamak

Hızlı bağlanma yöntemlerinden biridir. Ek olarak 1, 3, 5 numaralı kısa yol tuşları haricinde 1, 3, 3, 5 kısa yolu da kullanılabilir.

Garanti Bankası Direkt Bağlanma Ne Demek?

musteri temsilcisine direkt baglanma garanti bankasi

Garanti direkt bağlanma sesli yanıt sistemini ve sesli komut menülerini doğrudan geçerek direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmektir. Garanti Bankası direkt bağlanma için 1, 3, 3, 5 veya 1, 3, 5 tuşlarının kullanılması gerekir. Her iki numara da 0 850 222 03 33 numaralı müşteri iletişim merkezi için geçerlidir. Aynı zamanda 444 03 33 numaralı çağrı merkezi için de aynı kısa yol tuşları tercih edilebilir.

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi Özellikleri Nedir?

Garanti Bankası müşteri iletişim merkezi müşteri hizmetleri olarak da bilinir. 7/24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetleri, telefon bankacılığıdır. Sesli yanıt sistemi ile müşterilerin komutları doğrultusunda işlem yapılmasına izin verilir. Kişilerin kendi telefon numaralarından müşteri iletişim merkezini araması gerekir. Telefon bankacılığı kullanarak işlem yapmak isteyen kullanıcıların öncelikle güvenlik sorularını doğru yanıtlamaları önem taşır. Ardından müşteri iletişim merkezindeki işlemlerini gerçekleştirebilirler. Garanti müşteri temsilcisine direkt bağlanma kısa yolu için sırasıyla 1-3-5’in tuşlanması gerekir.