• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Akbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Akbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Akbank müşteri temsilcisine hızlı bağlanma için kullanıcıların müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçmesi gerekir. Sesli yanıt sisteminin ardından sırası ile 4, 2 ve 0 numaralarının tuşlanması ile müşteri temsilcisine bağlanılır. Akbank müşteri hizmetleri aracılığı ile müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak isteyen kullanıcıların arayabileceği farklı banka numaraları bulunur. Akbank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için 4 – 2 – 0 – 0 numaralarının tuşlanması gerekir.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Akbank müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 25 25 olarak belirlenmiştir. Bankanın hali hazırdaki müşterileri veya müşterisi olmayan kişiler de 0 850 222 25 25 numaralı telefonu arayarak banka ile iletişime geçebilir. Müşteri temsilcisi ile görüşmek için 4 – 2 – 0 – 0’ın tuşlanması gerekir. Akbank müşteri iletişim merkezi aracılığı ile birçok farklı işlem hızlıca gerçekleştirilebilir. Müşteri hizmetleri günün her saati hizmet verir.

Ziraat bankası POS destek hattı numarası nedir? Yazısına göz atabilirsiniz.

Akbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

akbank cagri merkezi numarasi

Akbank çağrı merkezi telefon numarası 444 25 25’tir. Akbank çağrı merkezi ile iletişime geçmek için 444 25 25 numaralı telefonun aranması gerekir. İlgili telefon numarası sürekli hizmet veren bir çalışma prensibi edinmiştir. Çağrı merkezi ile hızlı bağlantı kurmak için 0 850 222 25 25 numaralı telefon ile aynı işlemin yapılması gerekir. 4, 2, 0, 0 numaraları tuşlandığında çağrı merkezindeki müşteri sorumlusuna direkt bağlantı yapılır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

Akbank müşteri hizmetleri saatleri hafta içi ve hafta sonunu kapsar. Akbank müşteri iletişim merkezi 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine kesintisiz hizmet sunar. Haftanın her günü, özel günler de dahil olmak üzere sürekli iletişim kurulabilir. Akbank müşteri hizmetlerinin çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme olduğu zaman Akbank müşterilerine haber verir. Güncel saatleri iletmek için ise SMS ve / veya e- posta araçlarını tercih eder.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için müşteri iletişim merkezi veya çağrı merkezinin aranması gerekir. Çağrı merkezinin numarası 444 25 25 olarak belirlenmiştir. Müşteri iletişim merkezleri veya eski adı ile müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için ise farklı bir numaranın aranması gerekir. Müşteri iletişim merkezine ulaşmak için 0 850 222 25 25 numaralı telefon kullanılmalıdır. Akbank telefon numaraları farklı olsa da her iki telefon numarasından da aynı işlemler yapılabilir. 

Akbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Hızlı Bağlanılır?

Akbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak isteyen kullanıcıların 444 25 25 veya 0 850 222 25 25 numaralı telefonu araması gerekir. İlgili numaralardan biri arandıktan sonra sesli yanıt sistemine yönlendirme yapılır. Yönlendirmenin ardından kullanıcıların sırası ile 4, 2, 0 ve 0 tuşlarına basması gerekir. Sırası ile yukarıdaki numaraları tuşlayan kullanıcılar müşteri hizmetlerine ve dolayısı ile müşteri temsilcisine hızlı bağlantı yapabilecektir.

Akbank Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemler Yapılır?

Akbank müşteri hizmetlerindeki işlemler internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması ve şubeden yapılan işlemler ile nerede ise aynıdır. Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçildiğinde, müşteriler birçok işlemi müşteri temsilcisi ile görüşerek gerçekleştirebilir. Akbank tarafından telefon bankacılığı için sunulan özellikler şunlardır:

 • Para transferi: eft, havale, swift, virman
 • Döviz işlemleri
 • Altın işlemleri
 • Kredi kartı işlemleri: borç ödeme, ekstre isteme, kart şifresi değiştirme, ekstre tarihi değiştirme vd.
 • Banka kartı işlemleri
 • Banka ve kredi kartı başvurusu
 • Kredi başvurusu
 • Otomatik ödeme talimatı verme
 • Fatura ödeme

Akbank müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılan ana işlemler arasında yer alır.

Akbank Banka Şubelerinin Çalışma Saatleri Nedir?

Akbank çalışma saatleri tüm şubeleri için aynıdır. Akbank şubeleri sabah 09.00 itibari ile mesailerine başlar ve 12.30’a kadar mesailerine devam ederler. 12.30 ile 13.30 arasında 1 saatlik bir mola veren personel ekibi 13.30 itibari ile öğleden sonraki mesailerine başlar. 13.30 ve 17.30 saatleri arasında ise öğlen mesaisi tamamlanır. Akbank 09.00 ile 17.30 saatleri arasında banka şubelerinden hizmet verir. Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için banka şubesine gitmeye gerek yoktur.

Akbank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Akbank internet bankacılığına giriş yapmak için kullanıcıların öncelikle banka müşterisi olması gerekir. Banka müşterisi olan kişiler bir tarayıcı aracılığı ile Akbank bireysel veya kurumsal internet bankacılığına giriş yapabilir. Bireysel internet bankacılığına giriş yapılırken müşteri numarasının ve internet bankacılığı şifresinin girilmesi gerekir. Eğer müşteri numarası bilinmiyor ise onun yerine Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası da kullanılabilir.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

akbank web bankaciligi sifre edinme

Akbank internet bankacılığı şifre alma işlemleri müşteri iletişim merkezi ve internet sitesi üzerinden yapılır. Akbank müşterileri internet bankacılığı şifresi almak istiyorlar ise internet bankacılığı giriş ekranında yer alan şifremi unuttum veya yeni şifre al butonlarını kullanabilir. Aynı zamanda 0 850 222 25 25 numaralı müşteri iletişim merkezi aracılığı ile de internet bankacılığına giriş şifresi alınabilir. Bu şifre daha sonra internet bankacılığından değiştirilebilir.

Akbank Mobil Bankacılığa Nasıl Giriş Yapılır?

Akbank mobil bankacılık girişi yapmak için öncelikle telefona Akbank mobil uygulamasının indirilmesi gerekir. Akbank mobil uygulaması indirildikten sonra internet bankacılığında kullanılan şifre ile sisteme giriş yapılabilir. Giriş esnasında müşteri numarasının veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının kullanılması gerekir.

Akbank İnternet Bankacılığından Hangi İşlemler Yapılır?

Akbank internet bankacılığındaki işlemler oldukça kapsamlıdır. Yaşanan korona virüsü salgını nedeni ile Akbank birçok işlemini daha internet bankacılığına ve mobil bankacılık uygulamasına taşımıştır. Akbank internet bankacılığından yapılan işlemler şunlardır:

 • Banka kartı ve kredi kartı başvurusu
 • Kredi başvurusu
 • Başvuru takibi
 • Para transferi
 • Döviz, altın ve yatırım işlemleri
 • Otomatik ödeme talimatı verme
 • Başka kredi kartı borcu ödeme
 • Fatura ödeme
 • Diğer ödeme işlemlerini gerçekleştirme
 • Yatırım hesabı açma
 • Hesap işlemleri
 • Şifre işlemleri

İnternet bankacılığında yapılan temel işlemler arasında yer alır.

Akbank Bireysel Telefon Şubesi Nedir?

Akbank bireysel telefon şubesi bankayı bireysel hizmet almak için kullanan müşteriler için geçerlidir. Akbank müşterileri bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ayrılır. Gerçek kişiler için bireysel bankacılık; tüzel kişiler için ise kurumsal bankacılık işlemleri kullanılır. Bireysel telefon şubesi ise sesli yanıt sistemi ile kişiye özel tanımlanmış telefon bankacılığını anlatmak amacı ile kullanılır.

Akbank Müşteri Temsilcisi ile EFT Yapılır Mı?

Akbank müşteri hizmetleri EFT yapılmasına olanak tanıyan bir altyapıya sahiptir. Müşteri iletişim merkezi aracılığı ile para transferi işlemlerinin hepsi yapılabilir. Para transferi işlemleri arasında havale, virman, EFT ve SWIFT yer alır. EFT işlemleri de dolayısı ile Akbank müşteri iletişim merkezi aracılığı ile yapılabilen işlemler arasında yer alır. Para göndermek veya ödeme talimatı vermek için bankanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek gerekir.

Akbank Müşteri Hizmetlerinden Fatura Ödenir Mi?

Akbank telefon bankacılığı fatura ödemesi yapılan bir platformdur. Müşteri hizmetleri aracılığı ile fatura ödeme ve otomatik ödeme talimatı verme gibi işlemler yapılabilir. Akbank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için 4 – 2 – 0 ve 0’ın tuşlanması gerekir. Ardından fatura ödeme talimatı verilebilir.