• YARIM ALTIN
  8.021,00
  % -0,10
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2821
  % 0,01
 • € EURO
  35,0392
  % -0,15
 • £ POUND
  40,9002
  % -0,09
 • ¥ YUAN
  4,4672
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3550
  % -0,39
 • BITCOIN/TL
  2144976,523
  % 0,64
 • BIST 100
  %

QNB Finansbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

QNB Finansbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

Finansbank kredi kartı durumu için müşteriler Finansbank resmi web sitesini ziyaret edebilir. QNB Finansbank kredi kartı sorgulama için pandemi sürecinden önce sıklıkla şubelere gidilirken şu anda internet daha çok rağbet görmüştür. Bankaların internet sitesi üzerinden ve mobil uygulamalardan çoğu işlem daha kolay bir şekilde yapılmaya başlamıştır. Kredi kartı başvurusu, başvuru takibi ve kredi kartının nerede olduğu bilgisine ulaşmak için yapılan işlemler birçok kanaldan gerçekleştirilebilir. Bu kanallar şu şekildedir:

 • QNB Finansbank İnternet Sitesi
 • İnternet bankacılığı
 • Müşteri Hizmetleri
 • Mobil bankacılık uygulaması
 • QNB Finansbank şubeleri
 • SMS bankacılığı
 • QNB Finansbank ATM’leri

Kart başvuru işlemlerini gerçekleştiren kişiler şubeye gitmesine gerek kalmadan kredi kartını teslim alabilir. Bankanın anlaşmalı kargo şirketi kartların adrese kadar teslimini yapar. Bazı müşteriler kartın banka şubesine teslim edilmesini isteyebilir. Böyle bir durumu müşterinin kredi kartı başvurusu sırasında belirtmesinde fayda vardır. Kredi kartının teslimi bizzat kişinin kendisine yapılabileceği için bankaya müracaat etmesi gereken kişi kartın sahibidir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Finansbank kart sorgulama çağrı merkezi yolu ile de kolay bir şekilde yapılır. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kartın ne zaman geleceği ve kargoya verildikten sonra nerede olduğuna dair bilgiler müşteri tarafından merak edilir. Şubelere gitmek istemeyen kişiler kısa yoldan bu bilgilere ulaşabilir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile kredi kartı sorgulaması yapmak için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Müşteri hizmetlerine ulaşmak için cep telefonlarından “0850 222 0 900” numarası tuşlanır.
 • Sistemin kimlik doğrulaması yapması açısından T.C. kimlik numarasının veya müşteri numarasının tuşlanması gerekir.
 • Kimlik doğulama işlemi başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanılır.
 • Temsilci ile görüşme esnasında kredi kartı sorgulama diye belirtilmesi gerekir.
 • Müşteri temsilcisi kredi kartı sorgulaması için sistemden araştırır ve kartın ne durumda olduğuna dair müşteriyi bilgilendirir.
 • Kartın müşteriye ne zaman ulaşacağına dair tüm bilgiler müşteriye kısa süre içerisinde aktarılmış olur.

Müşteri hizmetleri özellikle şubelerdeki işlemlerin azalıp telefon ve internet bankacılığına geçmesi ile oldukça yoğundur. Müşteri hizmetlerine bu yüzden ulaşmak biraz zaman alabilir. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları bu yüzden daha çok önerilir.

ING Bank kredi kartım nerede? Sorgulama Yazısını inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

qnb finansbank mobil bankacilikla kredi karti sorgulama

QNB Finansbank internet şubesi aracılığıyla kredi kartı sorgulaması yapmak mümkündür. Bu yöntem oldukça pratik olarak kabul edilir. QNB Finansbank kredi kartı sorgulama için yapılması gereken işlemler şu şekildedir:

 • İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için öncelikle bankanın sitesine ulaşılmalıdır.
 • QNB Finansbank internet sitesini açtıktan sonra ana sayfada bulunan “İnternet Şubesi” seçeneğine tıklanır.
 • Giriş ekranı açıldıktan sonra T.C. kimlik numarası ve bankacılık şifresinin girilmesi gerekir.
 • İnternet şubesine başarılı bir şekilde giriş yapıldıktan sonra ana sayfada yer alan menüden “Başvurular” sekmesine tıklanır.
 • “Kredi Kartı Başvuruları” kısmından başvuru sonucu, başvuru takibi ve kartın nerede olduğuna dair bilgilere erişmek mümkündür.

QNB Finansbank Kredi Kartı İçin Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

Kargonun takip edilmesi için verilen kod müşteriye kısa mesaj yolu ile iletilir. Finansbank kredi kartı için başvuru yapan kişiler başvuru esnasında kredi kartının hangi adrese teslim edilmesi istendiğini belirtir. Banka kredi kartı hazır olduğunda kargoya iletir ve müşterinin iletişim numarasına kargo bilgilerini içeren bir kısa mesaj gönderir. Kısa mesajda yer alan kargo takip bilgileri ile kargonun nerede olduğu, hangi firma ile ulaşacağı ve ne zaman teslim edileceği öğrenilebilir.

QNB Finansbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılabilir?

Kredi kartını iptal etmek için müşteriler QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Müşteri hizmetleri için 0 850 222 09 00 numarasına ulaşılması gerekir. Bazen yoğunluktan dolayı müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek zor olabilir. Bu durumlarda QNB Finansbank çağrı merkezi aranabilir. 444 19 00 numarası çağrı merkezi numarasıdır. Kredi kartını iptal ettirme nedeni çalıntı ya da kayıp gibi durumlar ise bunun müşteri temsilcisine bildirilmesi çok önemlidir.

Kayıp ve çalıntı gibi durumlarda kredi kartının hemen kapatılması gerekir. Aksi halde hesapta bulunan paraların çekilmesi söz konusu olabilir. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra iptalini gerçekleştirmek isteyen kişiler sistemden kartın nerede olduğuna dair bir sorgulama yapabilir. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kartın iptali istenebilir. Kart iptalinin kargo yola çıkmadan yapılması bankanın zor duruma düşmesini engeller.

QNB Finansbank Kredi Kartı Kaç Günde Müşteriye Ulaşır?

ne kadar surede ulasir qnb finansbank kredi karti

Kredi kartının adrese ulaşma süresi yaklaşık olarak 3 ile 5 gün arasındadır. QNB Finansbank kartın basımını tamamlandığında müşteriye kısa mesaj veya telefonla ulaşarak adres, telefon numarası gibi bilgilerin doğruluğunu teyit eder. Aynı zamanda kredi kartının basıldığını ve verilen adrese teslim edilmek üzere dağıtım firması kuryeye teslim edildiği bilgisini de verir. Kart 5 gün içerisinde adrese ulaşmazsa kartın teslim edildiği kurye ile görüşme yapılması gerekir.

Ziraat Bankası kredi kartım nerede? Sorgulama Yazısına da göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartını Başkası Teslim Alabilir Mi?

Finansbank kredi kartının teslimi kurye firması tarafından yalnızca kart sahibi ile aynı soyadını taşıyan kişiye yapılabilir. Farklı soyadını taşıyan kişiler kartı alamaz. Kurye tarafından gelen kart kişi adreste bulunamazsa teslim edilemez ve kredi kartı Finansbank merkezine geri gönderilir. Böyle bir durum meydana geldiğinde kart sahibinin Finansbank müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kartın tekrar gönderilmesi talep edilebilir. Eğer Finansbank kredi kartının Aktif İleti Kurye firması ile teslim edileceği biliniyorsa QNB Finansbank kredi kartı sorgulama işlemi kargo sitesinden yapılabilir. Kuryenet ile gelen kredi kartının durumu hakkında bilgi almak için de Kuryenet web sitesinden sorgulama yapılabilir. Bu bahsedilen iki kargo şirketi Finansbank ile anlaşmalıdır.